W 2012 roku Facebook udostępnił wiele nowych, ciekawych formatów reklamowych Ilość użytkowników Facebooka przekroczyła już miliard użytkowników
Kontakt z nami

Napisz

Film pod tytułem 'Facebook Manners and You' zdobył w 2009 roku specjalną nagrodę Webby Award. Film śmieszy m.in. próbą przedstawienia jak mógłby wyglądać Facebook w latach 50-ych XX wieku. Z resztą, obejrzyjcie sami:

Informacje zamieszczone na Facebooku przeglądają nie tylko nasi znajomi, ale np. policja, detektywi, zazdrosny partner, a także obecni czy potencjalni przyszli pracodawcy. Nie warto zatem szkalować i oczerniać na Facebooku lub też prezentować informacji zbyt prywatnych, które mogą być wykorzystane przeciwko nam.

Oto co uchwycił nasz reporter

marketing

reklama

pr

integracja

impreza

wyjazd

spotkanie

Udane spotkanie integracyjne

Organizacją spotkań firmowych, powinny zajmować się osoby, które są przeszkolone do takiej właśnie pracy. Na ogół bowiem, taka organizacja wiąże się z dopilnowaniem wielu spraw i umówieniem szczegółów z właścicielem firmy, który zleca nam przygotowanie takiego spotkania. Coraz częściej, decydują się oni także, na firmowe imprezy integracyjne w Warszawie, które organizowane są w pobliskiej odległości miejsca pracy, tak aby nie zaistniał problem dalekiego dojazdu na imprezę. Zwróćmy również uwagę, że profesjonalnie przygotowana impreza firmowa, to doskonała jej oprawa. Możemy do niej zaliczyć dekorację, jedzenie, muzykę, jak również wszystkie atrakcje wieczoru, Wiele tego typu imprez, odbywa się na świeżym powietrzu, dlatego ich organizatorzy, muszą pomyśleć o cateringu, a także specjalnych namiotach, które mogą okazać się niezbędne w razie niepogody. Wielu przedsiębiorców, decyduje się także, na wyjazdy i imprezy integracyjne dla firm, poza miasto, gdyż spotkania integracyjne w terenie, wydają się być pracownikom niezwykle atrakcyjne. W zależności od tematyki wyjazdu, możemy liczyć na wycieczki w góry, na narty, jak również osoba organizacyjna może zaproponować nam inne formy spędzenia wolnego czasu. Bardzo popularne są wszelkiego rodzaju gry integracyjne, towarzyskie oraz zespołowe. Dużym zainteresowaniem, cieszą się także gry logiczne i umysłowe, które prowadzone są zespołowo. Jak więc widzimy, w zależności od naszych indywidualnych preferencji, osoba odpowiedzialna za organizację naszego integracyjnego wyjazdu zajmie się dopracowaniem wszelkich szczegółów.

Zamieścił(a) Krystian , w poniedziałek dnia 09 listopada 2016r


Marketing Reklama Promocja Pr Public relations Akcesoria reklamowe Artykuły reklamowe
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1