W 2012 roku Facebook udostępnił wiele nowych, ciekawych formatów reklamowych Ilość użytkowników Facebooka przekroczyła już miliard użytkowników
Kontakt z nami

Napisz

Film pod tytułem 'Facebook Manners and You' zdobył w 2009 roku specjalną nagrodę Webby Award. Film śmieszy m.in. próbą przedstawienia jak mógłby wyglądać Facebook w latach 50-ych XX wieku. Z resztą, obejrzyjcie sami:

Informacje zamieszczone na Facebooku przeglądają nie tylko nasi znajomi, ale np. policja, detektywi, zazdrosny partner, a także obecni czy potencjalni przyszli pracodawcy. Nie warto zatem szkalować i oczerniać na Facebooku lub też prezentować informacji zbyt prywatnych, które mogą być wykorzystane przeciwko nam.

reklama

Produkcja filmowa Warszawa

film, pr, promocja, reklama, video, video marketing

Produkcja filmowa Warszawa

(...) coraz popularniejsze i chętniej praktykowane, co daje wspaniały efekt w rozwijaniu umiejętności pracowników. Pozwalają one na zrozumienie nawet najtrudniejszych spraw związanych z rynkiem, na którym firma działa. Filmy szkoleniowe są używane podczas konferencji oraz warsztatów (...)

Czytaj dalej

Wszystko o stojakach reklamowych

marketing, pr, promocja, reklama

Wszystko o stojakach reklamowych

(...) To, jaką reklamę zapewnimy naszej firmie, w znacznym stopniu wpłynie na jej sukces. Jednak w przypadku niewielkich firm nie zawsze możemy przeznaczyć duże pieniądze na kosztowną kampanię reklamową. Bardzo dobrym rozwiązaniem, które nie wymaga dużych nakładów finansowych, jest zastosowanie stojaków reklamowych. Ta forma reklamy jest powszechnie stosowana także przez większe firmy.Materiały reklamowe, których prezentację umożliwiają (...)

Czytaj dalej

Hotel w sieci

marketing hoteli, pr, promocja, reklama

Hotel w sieci

(...) Współcześnie na rynku działa bardzo wielka ilość hoteli, czy też pensjonatów, które to oferują dla wszystkich klientów miejsca noclegowe. Aby jednak dany hotel mógł cieszyć się popularnością musi wyróżniać się na tle innych. Doskonałą metodą na reklamę danego hotelu jest Internet, albowiem wielu potencjalnych klientów korzysta z tej możliwości, kiedy wyszukuje dla siebie adekwatne miejsca noclegowe. Tym samym wraz z możliwościami, jakie daje nam Internet może rozwijać się marketing hotelowy, (...)

Czytaj dalej

Reklama na ulicy?

marketing, promocja, reklama

Reklama na ulicy?

(...) Bardzo często decydując się na reklamę naszej firmy i świadczonych przez nas usług, bądź oferowanych produktów, decydujemy się na skorzystanie z usług agencji marketingowej, której powierzamy podjęcie odpowiednich działań. Warto jednak wiedzieć, że nie każda tego typu agencja oferuje usługi na najwyższym poziomie - często rodzaj wykupionej przez nią reklamy nie jest adekwatny do danej firmy. Skupmy się na mniejszych przedsiębiorstwach i usługach oferowanych na rynku lokalnym. Jak dotrzeć do potencjalnego klienta?Jednym z najprostszych rozwiązań jest wykupienie reklamy w lokalnej stacji telewizyjnej, bądź rozgłośni radiowej. Warto jednak przemyśleć, czy będzie to (...)

Czytaj dalej

Kim jest "tajemniczy klient"?

marketing, pr, promocja, public relations, reklama

Kim jest

(...) W czasach niezwykle silnej konkurencji rynkowej, żadna firma nie może sobie pozwolić na stratę klientów. Badania przeprowadzone przez MSPA pokazują jednoznacznie, że za utratę odbiorcy najczęściej winę ponosi niesatysfakcjonujący poziom obsługi. Konieczne było zatem opracowanie obiektywnej metody badania poziomu obsługi (...)

Czytaj dalej

Jak pozyskać nowych klientów przez internet?

generowanie leadów, leady b2b, marketing, public relations, reklama

Jak pozyskać nowych klientów przez internet?

(...) Dział marketingu z każdym rokiem się rozrasta. Nie wystarczą już podstawowe kanały reklamy, które były bardzo modne w latach wcześniejszych. Pozyskiwanie klientów biznesowych to coraz trudniejsze zadanie spowodowane wysoką konkurencją. Oryginalny produkt czy też usługa z pewnością rozwiązała by częściowo ten problem. Jak pozyskać (...)

Czytaj dalej

Outdoor bez tajemnic

marketing, promocja, reklama

Outdoor bez tajemnic

(...) Outdoor – pojęcie to można słyszeć coraz częściej lub przeczytać w wielu miejscach odmieniane przez różne przypadki. Outdoorowe jest wszystko to, co można używać na wolnym powietrzu i jest do tego środowiska specjalnie przeznaczone. Jedną z dziedzin łączoną z tym anglojęzycznym pojęciem jest reklama. Reklama zewnętrzna to od bardzo dawna wykorzystywana, jedna z najbardziej popularnych form promocji. Reklama tego typu opiera się na prostym przekazie, słownej lub wizualnej prezentacji, która gwarantuje dużą częstotliwość odczytu. Reklama zewnętrzna daje dużą skuteczność zapamiętania i kojarzenia marki. Według badań reklama outdoorowa daje wysoki zwrot z raz poniesionej inwestycji, działa przecież 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Reklama (...)

Czytaj dalej

Grunt to promocja

marketing, promocja, reklama, systemy reklamowe

Grunt to promocja

(...) na ulotki, jednakże je wystawia się wyłącznie na przestrzeni sklepowej. Ulotki zawierają o wiele więcej informacji niż plakaty, dlatego wzięcie jej jest o wiele wygodniejsze dla potencjalnego klienta. Swój przyszły wybór mogą przedyskutować z rodziną czy przyjaciółmi. Stojaki reklamowe są niezwykle istotnym elementem polityki marketingowej większości przedsiębiorstw. Można na nich umieszczać nie tylko informacje promocyjne, ale także konkursy i potencjalne informacje o akcjach charytatywnych prezentowane przez dane przedsiębiorstwa.Niezwykle ciekawym pomysłem na oryginalną reklamę, (...)

Czytaj dalej

Kampania linków w Google

google, marketing, reklama

Kampania linków w Google

(...) Zauważ: w sytuacji gdy Twojej strony nie można zobaczyć w wyszukiwarce Google, to tracisz dużą grupę nowych Klientów.Google jest liderem wśród wyszukiwarek w PL. Google nieustannie umacnia swoją pozycję i nie jest łatwo odnaleźć konkurencyjne rozwiązanie, które byłoby w stanie zagrozić jej pozycji. Obecnie 96,6% odwiedzin stron internetowych rozpoczyna się w Google. reklama w Google a reklama w Internecie to obecnie synonimy. Dzięki linkom sponsorowanym precyzyjnie docierasz do person, które mogą być zainteresowane Twoją ofertą. Twoje reklamy wyświetlą się wtedy, gdy internauci korzystający z Google będą szukać fraz powiązanych z oferowanymi przez Ciebie produktami. Wyświetlą Twoją reklamę po wpisaniu w wyszukiwarkę Google (...)

Czytaj dalej

Rodzaje i typy badań z obszaru rynku

marketing, pr, promocja, public relations, reklama

Rodzaje i typy badań z obszaru rynku

(...) Trafniejsze rozpoznanie potrzeb klientów, decydentów i kontrahentów skutkuje zwiększeniem zapotrzebowania na różnego rodzaju płatne badania rynku. Prowadzone przez nas Instytut Badawczy IPC badania rynku pracy wykonuje różnorodne badania rynkowe i badania społeczne pośród różnych grup społecznych oraz zawodowych. Rozsądne podejście marketingowe implikuje fakt, iż używane przez nasz instytut metody badania rynku należą do najbardziej skutecznych w Polsce. Potwierdzeniem tego faktu jest zestaw tekstów w portalach internetowych i periodykach o (...)

Czytaj dalej

Marketing Promocja Reklama Pr Public relations Akcesoria reklamowe Artykuły reklamowe
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1