W 2012 roku Facebook udostępnił wiele nowych, ciekawych formatów reklamowych Ilość użytkowników Facebooka przekroczyła już miliard użytkowników
Kontakt z nami

Napisz

Film pod tytułem 'Facebook Manners and You' zdobył w 2009 roku specjalną nagrodę Webby Award. Film śmieszy m.in. próbą przedstawienia jak mógłby wyglądać Facebook w latach 50-ych XX wieku. Z resztą, obejrzyjcie sami:

Informacje zamieszczone na Facebooku przeglądają nie tylko nasi znajomi, ale np. policja, detektywi, zazdrosny partner, a także obecni czy potencjalni przyszli pracodawcy. Nie warto zatem szkalować i oczerniać na Facebooku lub też prezentować informacji zbyt prywatnych, które mogą być wykorzystane przeciwko nam.

public relations

Jak pozyskać nowych klientów przez internet?

generowanie leadów, leady b2b, marketing, public relations, reklama

Jak pozyskać nowych klientów przez internet?

(...) przekonywujący. Oczywiście pierwsze wrażenie, które zrobi na kliencie to podstawa, od tego zaczyna się dalsza część. Musimy mieć również na uwadze wybór odpowiedniego kanału marketingowego. Mamy do dyspozycji bezpośredni kontakt lub nowoczesną metodę marketingu internetowego taką jak platforma content marketingu. Oczywiście każdy z (...)

Czytaj dalej

Jak badać opinie klientów?

marketing, promocja, public relations, szkolenia

Jak badać opinie klientów?

(...) zatem kilka elementów i faz, jakie mają charakter powtarzalny. Celowe - istotne dla podjęcia konkretnej decyzji, do konkretnego problemu.Funkcje badań marketingowych to w szczególności:- kontrolna - audit realizacji celu np. kampanii promocyjnej, czy wybrany cel jest realizowany oraz z jakim skutkiem,- wyjaśniająca - wyjaśnienie powodów oraz powiązań zaistniałej sytuacji, poszukujemy zależności przyczynowo-skutkowych, np. podnosimy cenę i zakładamy, że wywoła to jakąś reakcję, należy zatem to zweryfikować,- opisowa - pokazuje otoczenie rynkowe (rynku, konkurencji, itp.),- innowacyjna - szukanie na rynku nowatorskich szans, zmian, rozwiązań na wprowadzanie nowych zadań,- prognostyczna - polega na prognozowaniu przyszłości na podstawie tego, co było w przeszłości (prognozowanie trendu).Jednym z narzędzi marketingowych, (...)

Czytaj dalej

Marketing Promocja Reklama Pr Public relations Akcesoria reklamowe Artykuły reklamowe
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1