W 2012 roku Facebook udostępnił wiele nowych, ciekawych formatów reklamowych Ilość użytkowników Facebooka przekroczyła już miliard użytkowników
Kontakt z nami

Napisz

Film pod tytułem 'Facebook Manners and You' zdobył w 2009 roku specjalną nagrodę Webby Award. Film śmieszy m.in. próbą przedstawienia jak mógłby wyglądać Facebook w latach 50-ych XX wieku. Z resztą, obejrzyjcie sami:

Informacje zamieszczone na Facebooku przeglądają nie tylko nasi znajomi, ale np. policja, detektywi, zazdrosny partner, a także obecni czy potencjalni przyszli pracodawcy. Nie warto zatem szkalować i oczerniać na Facebooku lub też prezentować informacji zbyt prywatnych, które mogą być wykorzystane przeciwko nam.

Oto co uchwycił nasz reporter

reklama

promocja

pr

film

video

video marketing

Produkcja filmowa Warszawa

Nasza firma składa się z profesjonalistów, którzy swoje zadania realizują z pasją i oddaniem, a każde zlecenie jest traktowane z najwyższą precyzją i dokładnością godną najlepszych.Nasze produkcje są oryginalne i efektowne. Produkujemy filmy korporacyjne, które są doskonałe i bardzo pomocne w komunikacji, a przy okazji pozwalają firmie na osiągnięcie prestiżu i uznania na rynku. Dzięki nim, korporacja może przedstawić swoje osiągnięcia, podkreślić atuty i korzyści wynikające ze współpracy oraz przyciągnąć potencjalnych klientów oraz przyszłych pracowników o dużym doświadczeniu.

W naszej ofercie znajdują się także bardzo praktyczne filmy szkoleniowe, w które wkładamy naszą wiedzę zdobytą na przestrzeni lat. Szkolenia multimedialne są nowoczesną i oszczędną formą nauczania. Z każdym rokiem stają się one coraz popularniejsze i chętniej praktykowane, co daje wspaniały efekt w rozwijaniu umiejętności pracowników. Pozwalają one na zrozumienie nawet najtrudniejszych spraw związanych z rynkiem, na którym firma działa. Filmy szkoleniowe są używane podczas konferencji oraz warsztatów firmowych, a ich zawartość i przebieg zależy jedynie od pomysłowości naszych klientów.

Podczas realizacji filmów kierujemy się nie tylko oczekiwaniami zleceniodawców, ale również jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, doradzamy i pomagamy w celu osiągnięcia jak najlepszego efektu końcowego, a także sprawić, by firmy zleceniodawcze oraz klienci prywatni byli usatysfakcjonowani z naszych usług i pamiętali o nas z uśmiechem i zadowoleniem, a także cieszyli się z filmów.

Nie czekaj i zapoznaj się z ofertą na video marketing tj http://clipshop.pl/video-marketing już dziś!

Zamieścił(a) Karol, w poniedziałek dnia 22 czerwca 2016r


Marketing Reklama Promocja Pr Public relations Akcesoria reklamowe Artykuły reklamowe
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1