W 2012 roku Facebook udostępnił wiele nowych, ciekawych formatów reklamowych Ilość użytkowników Facebooka przekroczyła już miliard użytkowników
Kontakt z nami

Napisz

Film pod tytułem 'Facebook Manners and You' zdobył w 2009 roku specjalną nagrodę Webby Award. Film śmieszy m.in. próbą przedstawienia jak mógłby wyglądać Facebook w latach 50-ych XX wieku. Z resztą, obejrzyjcie sami:

Informacje zamieszczone na Facebooku przeglądają nie tylko nasi znajomi, ale np. policja, detektywi, zazdrosny partner, a także obecni czy potencjalni przyszli pracodawcy. Nie warto zatem szkalować i oczerniać na Facebooku lub też prezentować informacji zbyt prywatnych, które mogą być wykorzystane przeciwko nam.

pr

Produkcja filmowa Warszawa

film, pr, promocja, reklama, video, video marketing

Produkcja filmowa Warszawa

(...) i bardzo pomocne w komunikacji, a przy okazji pozwalają firmie na osiągnięcie prestiżu i uznania na rynku. Dzięki nim, korporacja może przedstawić swoje osiągnięcia, podkreślić atuty i korzyści wynikające ze współpracy oraz przyciągnąć potencjalnych klientów oraz (...)

Czytaj dalej

Wszystko o stojakach reklamowych

marketing, pr, promocja, reklama

Wszystko o stojakach reklamowych

(...) specjalnie skonstruowane stojaki, przyciagają uwagę potencjalnych klientów, zwłaszcza, gdy umieści się je w odpowiednim miejscu. Oczywiście istnieją różnego typu stojaki reklamowe, a to, którego użyjemy, by zaprezentować naszą firmę, zależy od naszych potrzeb i pomysłów.Ceny stojaków służących reklamie są rozmaite. Jednak całkiem niewielkim kosztem możemy nabyć efektowny, lekki stojak, który będzie się prezentować (...)

Czytaj dalej

Hotel w sieci

marketing hoteli, pr, promocja, reklama

Hotel w sieci

(...) przyciągający coraz większą ilość gości szukających wolnych miejsc noclegowych.Jak zastosować marketing hotelowy w sieci?Współcześnie niemalże każdy działający na rynku hotel stosuje w swej taktyce marketing dla hoteli, ponieważ jest to obecnie główne medium komunikacji pomiędzy właścicielami hotelu a potencjalnymi klientami. Co więcej, od takiego marketingu uzależniony jest w dużym stopniu sukces firmy, który to chcąc odnieść wcale nie musi zostać okupiony wysokimi cenami. Ogólne działania (...)

Czytaj dalej

Kim jest "tajemniczy klient"?

marketing, pr, promocja, public relations, reklama

Kim jest

(...) klientów, która pozwoliłaby na szybką reakcję i wyeliminowanie słabych punktów.Takim właśnie zadaniom ma podołać metoda zwana mistery shopping. Jest to sposób w stu procentach obiektywny, ponieważ odtwarza prawdziwe odczucia osoby kupującej. Kwestionariusz badania jest skonstruowany w oparciu o pytania zamknięte, na które można (...)

Czytaj dalej

Rodzaje i typy badań z obszaru rynku

marketing, pr, promocja, public relations, reklama

Rodzaje i typy badań z obszaru rynku

(...) tematyce marketingowej oraz PR. Znany jest taki typ badań rynku, w którym rolę kluczową odgrywa socjologia społeczna i ewaluacja. Są to tzw. badania ewaluacyjne, jakich przykłady zastosowań odnajdziecie w opublikowanych przez nas zagadnieniach zaprezentowanych na stronie www. Synergia metod używanych w socjologii i dokumentacji badawczej zaowocowało powstaniem niezwykle skutecznej metody badań marketingowych. Wyniki badań marketingowych odnośnie pracy z domu oraz zainteresowania nią wśród pracodawców okazały się bardzo ciekawe. Wykonane (...)

Czytaj dalej

Mailing w internecie

marketing, pr, promocja

Mailing w internecie

(...) pocztowych skrzynkach reklamobiorców. Im przeprowadzana jest bardziej pokaźna ilość kampanii mass mailing tym niestety obniża się ich efektywność. Z jakich powodów się bierze zwiększająca się popularność e-mailing? Okazuje się, iż kontrahenci e-sklepów preferują do porozumiewania się właśnie kanał mailowy. Nie łatwo sobie wyobrazić dziś korzystającego z internetu, który nie posiada dostępu do skrzynki poczty elektronicznej. Jest to w internecie najbardziej rozpowszechniony kanał komunikacyjny. Nowości technologiczne w handlu internetowym typu wideo chat, Skype czy chat zyskują popularność, ale dzieje się to niezwykle wolno. E-mail stale jest najbardziej (...)

Czytaj dalej

Marketing Promocja Reklama Pr Public relations Akcesoria reklamowe Artykuły reklamowe
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1