W 2012 roku Facebook udostępnił wiele nowych, ciekawych formatów reklamowych Ilość użytkowników Facebooka przekroczyła już miliard użytkowników
Kontakt z nami

Napisz

Film pod tytułem 'Facebook Manners and You' zdobył w 2009 roku specjalną nagrodę Webby Award. Film śmieszy m.in. próbą przedstawienia jak mógłby wyglądać Facebook w latach 50-ych XX wieku. Z resztą, obejrzyjcie sami:

Informacje zamieszczone na Facebooku przeglądają nie tylko nasi znajomi, ale np. policja, detektywi, zazdrosny partner, a także obecni czy potencjalni przyszli pracodawcy. Nie warto zatem szkalować i oczerniać na Facebooku lub też prezentować informacji zbyt prywatnych, które mogą być wykorzystane przeciwko nam.

Warto zobaczyć:


 

Kontakt

W celu wysłania zapytania prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza


Głónym i pierwszym kluczem do sukcesu zrealizowane kampanii reklamowej na Facebooku czy w Google jest tworzenie stron www w oparciu o założenia techniczne umożliwiające późniejsze precyzyjne kierowanie ruchu reklamowego na właściwe podstrony ofertowe.

Trwa outdoorowa kampania reklamowa szwajcarskich zegarków Tissot na ulicach polskich miast. W ramach jej ostatniej odsłony reklamowane są zegarki męskie z serii T-SPORT.

Marketing Promocja Reklama Pr Public relations Akcesoria reklamowe Artykuły reklamowe
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1