W 2012 roku Facebook udostępnił wiele nowych, ciekawych formatów reklamowych Ilość użytkowników Facebooka przekroczyła już miliard użytkowników
Kontakt z nami

Napisz

Film pod tytułem 'Facebook Manners and You' zdobył w 2009 roku specjalną nagrodę Webby Award. Film śmieszy m.in. próbą przedstawienia jak mógłby wyglądać Facebook w latach 50-ych XX wieku. Z resztą, obejrzyjcie sami:

Informacje zamieszczone na Facebooku przeglądają nie tylko nasi znajomi, ale np. policja, detektywi, zazdrosny partner, a także obecni czy potencjalni przyszli pracodawcy. Nie warto zatem szkalować i oczerniać na Facebooku lub też prezentować informacji zbyt prywatnych, które mogą być wykorzystane przeciwko nam.

topads.pl
52-418 Wrocław, ul. Bukowskiego 178/2
Polska,
Telefon: Fax:
Oto co uchwycił nasz reporter

reklama

marketing

google

Kampania linków w Google

Zauważ: w sytuacji gdy Twojej strony nie można zobaczyć w wyszukiwarce Google, to tracisz dużą grupę nowych Klientów.

Google jest liderem wśród wyszukiwarek w PL. Google nieustannie umacnia swoją pozycję i nie jest łatwo odnaleźć konkurencyjne rozwiązanie, które byłoby w stanie zagrozić jej pozycji. Obecnie 96,6% odwiedzin stron internetowych rozpoczyna się w Google. reklama w Google a reklama w Internecie to obecnie synonimy.

Dzięki linkom sponsorowanym precyzyjnie docierasz do person, które mogą być zainteresowane Twoją ofertą. Twoje reklamy wyświetlą się wtedy, gdy internauci korzystający z Google będą szukać fraz powiązanych z oferowanymi przez Ciebie produktami. Wyświetlą Twoją reklamę po wpisaniu w wyszukiwarkę Google hasła zgodnego z wybranymi przez Ciebie lub poleconymi przez agencję SEM słowami kluczowymi. Dzięki temu Twój link jest dokładnie dobrana do tego, czym są zainteresowani. To nastawia odbiorców pozytywnie do Twojego linku (link sponsorowany jest mało inwazyjny i odpowiada to wymaganiom internautów) i zwiększa szansę powodzenia! W przeciwieństwie do innych form reklamy internetowej reklama tekstowa w wyszukiwarkach jest akceptowana i przyjazna użytkownikom.

Przygotowanie i włączenie kampanii reklamowej to start przygody z linkami sponsorowanymi w Google. Konieczne jest stałe pilnowanie działania kampanii oraz ciągła jej optymalizacja w celu uzyskiwania coraz lepszych wyników (większej liczby akcji, niższych wskaźników odrzuceń, niższych kosztów, wyższych wskaźników klikalności).

Ważne jest, że możesz precyzyjnie analizować rezultaty każdej wydanej kwoty w ramach kampanii linków sponsorowanych. Odpowiedzialna agencja SEM będzie zwiększać skuteczność Twojej kampanii linków sponsorowanych.

Możesz wykupić kampanie linków AdWords niezależnie od wysokości Twojego budżetu. Nie ma bariery minimalnych wydatków. Możesz zacząć z małym budżetem, aby sprawdzić link sponsorowany w Google i sprawdzić, jakie frazy i reklamy sprawdzają się najlepiej, aby następnie sukcesywnie zwiększać wydatki. A płacisz tylko za kliknięcia Twoich reklam, a nie za ich wyświetlenie (ten sposób wyceny reklam nazywamy kampanią PPC).

Życzymy wszystkim udanych kampanii reklamowych w wyszukiwarce Google!

Zamieścił(a) Faryzeusz, w poniedziałek dnia 16 stycznia 2013r


Marketing Reklama Promocja Pr Public relations Akcesoria reklamowe Artykuły reklamowe
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1