W 2012 roku Facebook udostępnił wiele nowych, ciekawych formatów reklamowych Ilość użytkowników Facebooka przekroczyła już miliard użytkowników
Kontakt z nami

Napisz

Film pod tytułem 'Facebook Manners and You' zdobył w 2009 roku specjalną nagrodę Webby Award. Film śmieszy m.in. próbą przedstawienia jak mógłby wyglądać Facebook w latach 50-ych XX wieku. Z resztą, obejrzyjcie sami:

Informacje zamieszczone na Facebooku przeglądają nie tylko nasi znajomi, ale np. policja, detektywi, zazdrosny partner, a także obecni czy potencjalni przyszli pracodawcy. Nie warto zatem szkalować i oczerniać na Facebooku lub też prezentować informacji zbyt prywatnych, które mogą być wykorzystane przeciwko nam.

Oto co uchwycił nasz reporter

marketing

reklama

public relations

leady b2b

generowanie leadów

Jak pozyskać nowych klientów przez internet?

Dział marketingu z każdym rokiem się rozrasta. Nie wystarczą już podstawowe kanały reklamy, które były bardzo modne w latach wcześniejszych. Pozyskiwanie klientów biznesowych to coraz trudniejsze zadanie spowodowane wysoką konkurencją. Oryginalny produkt czy też usługa z pewnością rozwiązała by częściowo ten problem. Jak pozyskać nowych klientów ? To pytanie zadaje sobie dział marketingowy w każdej firmie. Wysoka konkurencja to główny czynnik wpływający na upadłość niektórych firm właśnie z braku klientów. Dobrze przygotowany plan marketingowy to pierwszy krok, który otwiera nam szersze możliwości. Jeśli oferta nie jest atrakcyjnie przedstawiona nie możemy liczyć na dobre efekty.

O atrakcyjne przedstawienie oferty powinien zadbać wykwalifikowany personel. Oczywiście doświadczenie w dziedzinie marketingu z pewnością odgrywa tutaj znaczącą rolę. Ważnymi aspektami jest również urok osobisty oraz umiejętności promocyjne. Wyobraźmy sobie sytuację, w której przedstawiciel handlowy nie jest przekonywujący. Oczywiście pierwsze wrażenie, które zrobi na kliencie to podstawa, od tego zaczyna się dalsza część.

Musimy mieć również na uwadze wybór odpowiedniego kanału marketingowego. Mamy do dyspozycji bezpośredni kontakt lub nowoczesną metodę marketingu internetowego taką jak platforma content marketingu.

Oczywiście każdy z tych kanałów ma swoje plusy i minusy. Należy jednak pamiętać, że dobre połączenie tych dwóch typów sprawi, że nasze efekty mogą znacznie się poprawić. Nie skupiajmy się tylko na budowaniu relacji z kontrahentem. Musimy również zadbać o przygotowanie dobrej oferty bez której nawet najlepszy marketingowiec nie znajdzie dla nas odbiorców.

Zamieścił(a) Krystian, w poniedziałek dnia 28 kwietnia 2014r


Marketing Reklama Promocja Pr Public relations Akcesoria reklamowe Artykuły reklamowe
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1