W 2012 roku Facebook udostępnił wiele nowych, ciekawych formatów reklamowych Ilość użytkowników Facebooka przekroczyła już miliard użytkowników
Kontakt z nami

Napisz

Film pod tytułem 'Facebook Manners and You' zdobył w 2009 roku specjalną nagrodę Webby Award. Film śmieszy m.in. próbą przedstawienia jak mógłby wyglądać Facebook w latach 50-ych XX wieku. Z resztą, obejrzyjcie sami:

Informacje zamieszczone na Facebooku przeglądają nie tylko nasi znajomi, ale np. policja, detektywi, zazdrosny partner, a także obecni czy potencjalni przyszli pracodawcy. Nie warto zatem szkalować i oczerniać na Facebooku lub też prezentować informacji zbyt prywatnych, które mogą być wykorzystane przeciwko nam.

Oto co uchwycił nasz reporter

reklama

promocja

pr

marketing hoteli

Hotel w sieci

Współcześnie na rynku działa bardzo wielka ilość hoteli, czy też pensjonatów, które to oferują dla wszystkich klientów miejsca noclegowe. Aby jednak dany hotel mógł cieszyć się popularnością musi wyróżniać się na tle innych. Doskonałą metodą na reklamę danego hotelu jest Internet, albowiem wielu potencjalnych klientów korzysta z tej możliwości, kiedy wyszukuje dla siebie adekwatne miejsca noclegowe. Tym samym wraz z możliwościami, jakie daje nam Internet może rozwijać się marketing hotelowy, przyciągający coraz większą ilość gości szukających wolnych miejsc noclegowych.

Jak zastosować marketing hotelowy w sieci?

Współcześnie niemalże każdy działający na rynku hotel stosuje w swej taktyce marketing dla hoteli, ponieważ jest to obecnie główne medium komunikacji pomiędzy właścicielami hotelu a potencjalnymi klientami. Co więcej, od takiego marketingu uzależniony jest w dużym stopniu sukces firmy, który to chcąc odnieść wcale nie musi zostać okupiony wysokimi cenami. Ogólne działania marketingowe firm hotelowych skupiają się na stworzeniu strony internetowej, jaka to stanowi dla pensjonatu idealną wizytówkę. Na takiej stronie umieszczona jest oferta firmy, opis pokojów, a także cennik, dzięki czemu klient zostaje w tej kwestii dokładnie poinformowany i wie, czego się spodziewać. Naturalnie na każdej stronie umieszczone są także zdjęcia, które to przedstawiają, w jaki sposób wygląda urządzenie pokoi noclegowych.

Rezerwacje online

Niezwykle ważnym elementem, który to powinien znaleźć się na stronie internetowej każdego hotelu powinien zostać umieszczony także program do rezerwacji, z którego szybko mogą skorzystać wszyscy klienci, jacy to z wyprzedzeniem pragną zarezerwować dla siebie miejsce noclegowe. Taki program to doskonałe rozwiązanie, ponieważ wystarczy umieścić swe dane, określić termin rezerwacji, a tym samym mieć pewność, że gotowy pokój będzie w wyznaczonym terminie na nas czekał.  Taka rezerwacja jest prosta, szybka i ogromna ilość klientów właśnie z tej możliwości korzysta.

Zamieścił(a) Krystian, w poniedziałek dnia 10 października 2014r


Marketing Reklama Promocja Pr Public relations Akcesoria reklamowe Artykuły reklamowe
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1